Menu

O firmie

antamir panoramaPoczątki Naszej firmy

Firma Antamir Sp. J. została założona w 1993 roku w miejscowości Kielce jako Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo Produkcyjne. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się dystrybucją pianki tapicerskiej. Od niej zaczynaliśmy, by następnie poszerzyć ofertę o skaj, plusze belgijskie, szenile. Potem rozszerzyliśmy działalność na akcesoria do produkcji mebli (formatki sprężynowe typu bonell, pasy tapicerskie itd.)i tak z czasem staliśmy się największą w regionie hurtownią tapicerską, którą jesteśmy do dzisiaj. Nadal sukcesywnie zwiększamy ilość dostępnych u nas produktów. Nasza firma stale się rozwija wprowadzając do swojej oferty co jakiś czas nowe wzory tkanin, zwiększając tym samym asortyment dostosowując go do potrzeb i wymagań klientów. Wiemy, że tylko w ten sposób zadowolimy najbardziej wymagających klientów.

Nasi klienci

Nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz, gdyby nie Nasi klienci, którzy Nam zaufali za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i tapicerzy oraz inne podmioty - firmy związane z branżą tapicerską i meblową. Szczególnie dumni jesteśmy z zaufania jakim Nas obdarzyli tapicerzy oraz inne firmy z branży meblowej i tapicerskiej.

Obecnie

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną szeroko rozumianego asortymentu produktów z branży tapicerskiej. Oprócz hurtowni stacjonarnej posiadamy także dwa sklepy internetowe: www.sklep-tapicerski.pl oraz www.itkaniny.pl Wykorzystujemy swoje doświadczenie, systematycznie zwiększaną ofertę, miłą i fachową obsługę, wysoką jakość produktów i usług oraz Naszą silną pozycję na rynku dostawców artykułów i materiałów tapicerskich, by zaproponować Państwu jeszcze bardziej atrakcyjne ceny na Nasze towary. Zawsze służymy Państwu fachową obsługą i pomocą. U Nas zawsze duży wybór, kilka set wzorów tkanin obiciowych dostępnych na miejscu i kilka razy więcej dostępnych na zamówienie, pianki tapicerskie (różne gęstości), cała gama akcesoriów tapicerskich i plandekowych, skaje, płyty pilśniowe i wiórowe, sklejki, narzędzia i wiele innych...