Menu

Narzędzia tapicerskie

narzedzia tapicerskie 1Narzędzia tapicerskie oferowane przez Naszą hurtownię:

  • Zszywacze pneumatyczne
  • Zszywacze ręczne

 

 

Zastosowanie

Nasza hurtownia oferuje niezbędne narzędzia tapicerskie w pracy przy produkcji mebli jakimi są niewątpliwe zszywacze tapicerskie. Zszywacze tapicerskie stosuje się do natychmiastowego połączenia tkaniny tekstylnej z elementem drewnianym lub drewnopodobnym przy użyciu gwoździ lub zszywek tapicerskich. Zszywacz jako narzędzie tapicerskie jest niezbędny w efektywnej pracy osób zajmujących się profesjonalnym wytwarzaniem mebli.

Profesjonalne narzędzia tapicerskie przyczyniają się do efektywniejszej i solidniejszej pracy. Polecamy je wszystkim osobom zajmującym się produkcją mebli. Dzięki nim można zadbać o solidne wykończenie mebli. Zachęcamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez naszą hurtownię.

Zszywacze pneumatyczne, zszywacze ręczne, dłuta tapicerskie, młotki tapicerskie, łapki tapicerskie – to podstawowe narzędzia tapicerskie oferowane w naszej hurtowni. Jeżeli poszukujesz tych produktów to śmiało pytaj o nie naszych pracowników.
Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór narzędzi tapicerskich niezbędnych przy produkcji różnego rodzaju mebli. W szczególności polecamy zszywacze tapicerskie, które stanowią podstawowe narzędzie pracy tapicera. Służą one do połączenia tkaniny tekstylnej z elementami drewnianymi, czy drewnopodobnymi za pomocą zszywek tapicerskich albo gwoździ.